Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
SharePoint

index

Naposledy změněno 3. 4. 2015 11:45 uživatelem Žižlavský Marek

 


 ČESKY                                                                                          ENGLISHUniverzita obrany na veletrhu IDET 2015

 Konference CATE 2015

 

 

 
IDET 2015

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET je významnou přehlídkou obranných a bezpečnostních technologií ve střední Evropě se silnou mezinárodní účastí vystavovatelů a odborných návštěvníků. Je koncipován jako proexportní platforma pro český obranný a bezpečnostní průmysl. Koná se s podporou a za účasti nejvýznamnějších politických a vojenských představitelů České republiky. Největším vystavovatelem je Ministerstvo obrany ČR a Armáda ČR. Dynamické ukázky vojenské techniky AČR a vozidel výrobců-vystavovatelů, zásahu hasičů a policie budou k vidění na polygonu IDET Aréna. Nejlepší inovační exponáty obdrží ocenění Zlatý IDET.

Součástí veletrhu je zajímavý odborný doprovodný program, kde experti na obranné a bezpečnostní technologie diskutují o aktuálních tématech. Jeho hlavní částí jsou tradičně mezinárodní konference CATE (Community – Army- Technology – Environment), které pořádá Univerzita obrany. Konferencím CATE bude první den veletrhu předcházet zahajovací konference odborného doprovodného programu Security Trends, jenž se bude zabývat zejména trendy, hrozbami a výzvami v oblasti bezpečnosti, novými technologickými trendy pro bezpečnější Evropu a vědou a výzkumem jako prostředkem pro rozvoj společnosti.  
Souběžně s veletrhem IDET se koná na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb PYROS, Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb ISET a Mezinárodní veletrh prostředků osobní ochrany, bezpečnosti práce a pracovního prostředí INTERPROTEC.

Provozní doba na brněnském výstavišti pro návštěvníky:
19. – 21. 5. od 9.00 do 18.00 hodin