
V rámci projektu ESF Efektivní vnitřní kontrola v rezortu Ministerstva obrany, registrační číslo: CZ.1.04/4.1.00/59.00066 se dne 26. listopadu 2013 v objektu areálu MO-Valy uskutečnil poslední workshop ke klíčové aktivitě 05 Projektu – Snižování korupčních rizik.
Cílovou skupinu zastupovali delegáti funkcionářů přímo podřízených ministrovi obrany, projektový tým manažer projektu a držitelka klíčové aktivity, poskytovatele služby – KPMG Česká republika, s. r. o. reprezentoval koordinátor Mgr. Michal Štička.
Hlavním a jediným tématem workshopu byla prezentace a následná diskuse k návrhu nového Rezortního interního protikorupčního programu MO, který zpracovala IMO s využitím dílčích výstupů aktivity a v intencích požadavků usnesení vlády č. 752 ze dne 2. října 2013.


