Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
SharePoint

Pokyny pro autory

Naposledy změněno 14. 12. 2012 9:01 uživatelem Žižlavský Marek
Propozice pro zpracování plné verze článku do Sborníku
Cílem pořadatelů konference je distribuovat materiály z konference již v průběhu konference.
Délka příspěvku je důrazně doporučeno 4 - 8 stran (včetně obrázků, tabulek apod.)
Prosím prište do níže uvedené šablony. Pokud článek nebude vyhovovat šabloně, bude vrácen autorovi k přepracování.
POZOR - změna šablony. Nutno uvést anglický název vašeho příspěvku pod českým v kurzívu velikost 14.

ŠABLONA PŘÍSPĚVKUElektronickou registraci účasti na konferenci najdete v sekci REGISTRACE s možností vkládat abstrakt vašeho příspěvku.

Abstrakt by měl obsahovat 100 slov, maximálně 800 znaků. Abstrakt vložte v češtině (slovenštině) a v angličtině. Abstrakt v příspěvku (v plné verzi článku) musí být v angličtině, stejně jako klíčová slova a názen článku.


Plné verze příspěvků zašlete sekretariátu konference na e‑mail:  lenka.jesonkova@unob.cz nebo veronika.sadovska@unob.cz do 27.4.2012. Do předmětu e-mailu uveďte konference. Pozdější články nebudou akceptovány a budou vyřazeny ze sborníku.


Všechny přijaté příspěvky budou recenzovány dvěma nezávislými recenzenty. Autoři příspěvků jsou odpovědni za odbornou a jazykovou úroveň příspěvku.


Všechny recenzované příspěvky budou publikovány ve sborníku z konference v tištěné a elektronické podobě na CD. 


Doba prezentace příspěvků je 15 minut, včetně diskuse. K dispozici bude PC s instalovanými programy Microsoft Office a dataprojektor. Zvláštní požadavky na techniku prosím uveďte při zasílání článku, aby Vám mohlo být v rámci možností vyhověno.


Jednacím jazykem je čeština (slovenština) a angličtina.PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.​​​​​​​